Dla Państwa wygody oraz zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa, płatności za system Centrium realizowane są poprzez PayPal - światowego lidera płatności online.

Aby skonfigurować abonament Centrium wykonaj następujące kroki:

 

KROK 1 - Przejdź do zakładki płatności

 
Administrator płatności (najczęściej osoba zakładająca konto)  ma dostęp do dodatkowej zakładki w ustawieniach konta Centrium, aby do niej przejść kliknij menu ustawień (ikona zębatki w prawym górnym rogu), a następnie wybierz "Profil i ustawienia"

Aby rozpocząć konfigurację abonamentu w zakładce "Ustawienia płatności" wybieramy opcję "Konfiguruj abonament"
Krok 2 - Dopasuj abonament - wybierz ilość użytkowników oraz podaj dane do faktury


Po kliknięciu "Skonfiguruj abonament" pojawi się formularz, na którym należy wpisać dane do rozliczeń za abonament Centrium. Wielkość abonamentu zostanie automatycznie dopasowana do aktualnej liczby użytkowników Centrium.

Po wprowadzeniu danych do faktury przejdź do następnego kroku - wyboru metody płatności

Krok 3 - Wybierz metodę płatności


Jeżeli posiadasz kartę kredytową - wpisz wymagane dane w formularz i naciśnij przycisk "Utwórz abonament" aby dokończyć proces konfiguracji płatności Centrium.

Sprawdzimy poprawność karty kredytowej i utworzymy profil płatności abonamentowej. Wybrana metoda płatności będzie obciążana co miesiąc kwotą abonamentu Centrium do momentu jego anulowania.


Możesz także użyć konta PayPal aby płacić za abonament Centrium. Kliknij na przycisk "PayPal" i zaloguj się na Twoje konto PayPal aby zaakceptować przyszłe płatności za Centrium. 
Płatność za abonament Centrium będzie pobierana co miesiąc, rozpoczynając w dniu "Data pierwszej płatności" do momentu anulowania subskrypcji lub skasowania konta Centrium.

Jeśli data następnej płatności wypada dzisiaj lub już minęła, płatność zostanie naliczona natychmiast a następnie raz w miesiącu.